suknie slubne dlugi rekaw

suknie slubne dlugi rekaw

Plusy i minusy Dieta South Beach

Jeśli szukasz, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe, prawdopodobnie studiuje różne diety tam i widząc, który najbardziej Ci odpowiada najbardziej. Jak z niczego innego, każda dieta ma swoje wady i zalety. Tutaj będziemy badać plusy i minusy diecie South Beach.

Plusy South Beach Diet:

suknie slubne dlugi rekaw

1. proste, elastyczne wytyczne – Przy projektowaniu tej diety, dr Arthur Agatstona upierał się, że to będzie na tyle elastyczne, aby pasowały do ??Twojego codziennego życia. Dieta ma prostych wytycznych do naśladowania w trzech fazach. Pozostawia wybór co i kiedy jeść do ciebie.

2. Zadanie nie jest wymagane – Nie bądź zły pomysł. Ćwiczenia są zachęcani na diecie South Beach. Jednak nie jest to konieczne dla powodzenia. Doświadczenie dr Agatstona za pacjentów wykazały, że wielu z nich walka z regimented planu ćwiczeń. Tak, on zaprojektował plan pracy bez konieczności wykonywania.

3. Więcej niż tylko utrata masy ciała – Większość diet po prostu skupić się na utratę wagi. Ponieważ Dieta South Beach został zaprojektowany przez kardiologa, to ma na celu rozwiązać insulinooporności lub niezdolność organizmu do prawidłowego przetwarzania paliw, tłuszczów i cukru. Warunek ten jest prekursorem cukrzycy, a prawie połowa ludzi, którzy cierpią z powodu zawałów serca również ten warunek. Gdy na diecie South Beach, można nie tylko schudnąć, można poprawić ogólny stan zdrowia, szczególnie zdrowia Twojego serca.

suknie slubne dlugi rekaw

4. Lifestyle vs planu – Większość planów powiedzieć, jak jeść, dopóki nie stracić na wadze. Oni nie mówią, jak od czasu do czasu poddać się swoich ulubionych potraw, czyli jak utrzymać wagę off. Dieta South Beach posiada wytyczne dla obu tych sytuacjach.

Wady South Beach Diet:

1. Restrykcyjne faza pierwsza torby foliowe – W pierwszej fazie South Beach Diet jest najsurowsze faza diety i niektórych dietetyków znaleźć zbyt trudne.
Artykuł napisany przez: