suknie slubne francuskie

suknie slubne francuskie

Watsuki Nobuhiro za Rurouni Kenshin i Shinsengumi

Jeśli uważasz, że „popularny” starej szkoły „Samuraj anime,” myślisz Rurouni Kenshin. Adaptacja anime powstał w 1996 roku i został wyreżyserowany przez Furuhashi Kazuhiro. Początkowo manga (japoński komiks) seria Rurouni Kenshin przedstawia historię Himura Kenshin, wędrownego samuraja w epoce Meiji, który kiedyś wykwalifikowany zabójca pracujący dla rządu Bakumatsu.http://pik-okna.pl/okna

Biorąc pod uwagę, autor oryginalnej serii manga, Watsuki Nobuhiro, jest fanem Shinsengumi i tym podobne, ta seria udaje się zintegrować kilka zabytkowych japońskich figurek. Chociaż nie wszystkie Shinsengumi są obecne, Watsuki obejmuje Saito Hajime w historii, co czyni go jednym z dawnych rywali Kenshin jest od wczesnych Tokugawa dni. Watsuki w „Hajime”, niestety, była mile widziana przez fanów Shinsengumi, a oni powiedzieli, że nie przedstawiają prawdziwego Saito Hajime. W tej serii, skoro jest ona ustawiona po okresie Tokugawa, kapitan Shinsengumi jest przedstawiana jako sadystycznego osoby. Watsuki zbudował swój własny „Hajime”, czyniąc go zupełnie inny od tego, jak rzeczywista Saito Hajime był. Mając to na uwadze powyższe, uważam, że to na pewno powiedzieć, że chociaż Rurouni Kenshin jest fantastyczne i wspaniałe serii, to nie uda się posłusznie ukazywania kapitanem Shinsengumi za Saito Hajime.

Chrono Nanae za Peacemaker Kurogane i Shinsengumi

Kolejna seria jest trochę nowsza, pochodzący z 2003 roku Peacemaker Kurogane jest w Shinsengumi zorientowanej anime w reżyserii Hirata Tomohiro. Ustaw w okresie Tokugawa, to fikcyjna historia po Ichimura Tetsunosuke, piętnaście-letniego chłopca, który jest zdesperowany, by przyłączyć się do Shinsengumi, aby pomścić śmierć swoich rodziców. Na szczęście, z tego powodu, wielu z wyżej wymienionych członków Shinsengumi zrobić wygląd w tej serii.

Artykuł napisany przez: porownajoferteac