suknie slubne niebieskie

suknie slubne niebieskie

Soli fizjologicznej lub silikonowe implanty piersi – Twój wybór

Silikonowe implanty nigdy w pełni nie zniknęły z rynku, ale od kilku lat ich zastosowanie było ograniczone i opiera się wyłącznie na określonych kryteriach medycznych. Ponadto, w ciągu tych lat, każdy pacjent, który otrzymał silikonowych implantów było wymagane do wzięcia udziału w badaniu długoterminowego zdrowia i bezpieczeństwa.proszki do prania z niemiec

W „silikonowy implant scare” wydaje się, że zostały wywołane przez kombinację oportunizmu prawnej oraz niektórych spornych medycznej „nauki”, w połączeniu z obawami pacjentów ponad powikłań. Po wielu dyskusjach i na podstawie obszernych danych medycznych, w listopadzie 2006 silikonowych implantów po raz kolejny zostały zatwierdzone balony reklamowe gemar pastelowe przez FDA do stosowania w chirurgii powiększenie piersi. Komitet 13-członek IOM (Instytutu Medycyny Narodowej Akademii Nauk) powołanego przez S. Departament U. z Zdrowia i Opieki Społecznej określa się następujące po zakończeniu ich badań:

„Dowody wskazują, chorób lub stanów chorobowych, takich jak choroby tkanki łącznej, nowotworów, chorób neurologicznych lub innych dolegliwości ogólnoustrojowe lub warunki nie są bardziej powszechne u kobiet z implantami piersi niż u kobiet bez implantów.”

FDA zawarcie usprawiedliwione co większość chirurgów plastycznych już wierzył – że silikon zawsze bezpieczny wybór, a decyzja o tym, czy do korzystania z nich powinny być pozostawione do pacjenta i jego / jej lekarz.

Jednym z ograniczeń zawartych w ostatnim zatwierdzenie przez FDA, że pacjent musi wynosić co najmniej 22 lat. Ponadto, nie wszystkie rodzaje silikonu zostało zatwierdzone do użytku ogólnego. Na przykład, nowsze, bardziej spoiste implanty – powszechnie znany jako „gummy bear” – implantów wymaga, aby pacjent uczestniczy w obserwacji badania. To nie znaczy, że produkt jest „niebezpieczne” – to tylko oznacza, że ??”gummy bear” implant nie był jeden z nowszych produktów silikonowych, które uczyniły go do zatwierdzenia FDA listopada 2006 r.
Artykuł napisany przez: teczki skórzane producent