suknie slubne inspiracje

suknie slubne inspiracje

W porównaniu do wydawania Watsuki dnia Saito Hajime w swojej serii Rurouni Kenshin, The Hajime przedstawiane w Peacemaker Kurogane daleki jest od tego samego obrazu. W tej serii, nie jest sadystyczny wcale; jest on raczej przedstawiana jako osoby niefrasobliwe, będąc mnichem buddyjskim i radzenia sobie z nadprzyrodzonych. Może to radykalna zmiana z wersji Watsuki jest krytykowanie Hajime za rzeczywistą osobowość – portret Peacemaker Kurogane za nim może być pomoc przy korekcie Watsuki wcześniejszej wersji dowódcy Shinsengumi.

I choć wielu innych członków Shinsengumi się ich wygląd, chcę zwrócić uwagę na postać trochę Yamazaki Susumu za. Historycznie rzecz biorąc, jak już wspomniano wcześniej, był szpiegiem Shinsengumi, a nie jest często przedstawiany w anime i mandze. W tej konkretnej serii, jest on często postrzegany w misjach szpiegowskich – i podczas tych misji, jest on również często postrzegane cross-dressing. Ukrycia, jak również inne mniej taktyka „honorowe”, jest jednym z najstarszych trików w książce – zarówno dla samurajów i ninja podobne. Był to powszechnie znany fakt, że wojownicy pójdzie na dodatkowe mile, nawet jeśli oznaczało to opatrunek jako kobieta, w celu infiltracji bazy wroga. Mając to na uwadze powyższe, cross-dressing Yamazaki jest dość historycznie dokładne.

suknie slubne inspiracje

Sorachi Hideaki za Gintama i Shinsengumi

suknie slubne inspiracje

A teraz coś z zupełnie innej beczki: Gintama nie ma regularnego, staromodny Shinsengumi zorientowanych anime. Tak, to jest w okresie Edo w Japonii … ale twist? Kosmici przejęli małego archipelagu, zabraniając samurajów z mieczami roznosić publicznie. (Czy to tylko mnie, czy też istnieje oczywista analogia pomiędzy inwazją obcych w tej serii i cudzoziemców, którzy przybyli do Japonii w okresie Tokugawa?)

Autorem oryginalnego Gintama manga pierwotnie planowano, aby prace te krążą wokół Shinsengumi.
Artykuł napisany przez: pierwsze ubezpieczenie oc