Piękno

img

Lakier klasyczny trwały jak hybryda. Czy to możliwe?

Jeśli kusi Cię by zrobić sobie manicure hybrydowy ze względu na jego trwałość i intensywność koloru wypróbuj alternatywy. Na rynku powstają specjalne odmiany klasycznego lakieru, które trzymają się paznokci dłużej, prawie tak długo jak lakier hybrydowy!

Przetestowaliśmy 20 lakierów różnych firm i wybraliśmy 7, które utrzymało się na paznokciach minimum 5 dni.

Najlepszy lakier bez chemikaliów: Londontown

Formuła Londontown dowodzi, że niebezpieczne składniki nie są konieczne by lakier był długotrwały. Ten dziewięcioliniowy lakier może pochwalić się roślinnymi składnikami chemicznymi, działa wzmacniająco i leczniczo na kruche paznokcie. Dwie warstwy lakieru zapewniają pełne krycie.

Usuwanie lakieru: zmywa się łatwo za pomocą zwykłego zmywacza do paznokci.

Najtrwalszy lakier: Morgan Taylor

Utrzymał się 5 dni w idealnym stanie, bez żadnych odprysków czy zarysowań. Piątego dnia lekko odprysnął w jednym miejscu ale to pewnie przez brak rękawiczek podczas zmywania.

Usuwanie lakieru: z łatwością zmywa się za pomocą zmywacza do lakieru.

Najlepsza cena: Sally Hansen

Ten lakier daje bogato wyglądający manicure w cenie drogeryjnej. Bogata formuła nie zostawiająca smug jest wypełniona olejkiem arganowym i olejkiem z wiesiołka, więc działa nawilżająco na paznokcie.

Usuwanie lakieru: zmywa się łatwo za pomocą zmywacza do paznokci.

Najszybsza aplikacja: Wet n Wild No Fade Neutreal

Idealny do szybkiego i bezproblemowego malowania, jednoetapowy lakier Wet n Wild nie wymaga użycia bazy ani warstwy wierzchniej. Cały proces, w tym czas schnięcia, nie przekraczał siedmiu minut.

Usuwanie lakieru: zmywa się łatwo za pomocą zmywacza do paznokci.

Najlepsze rozprowadzanie: Essie Gel Couture

Inspirowana hybrydą linia lakierów Essie rozprowadza się na paznokciach najlepiej z całego zestawienia. Zastosowaliśmy dwie warstwy neutralnego srebrnoszarego koloru, a następnie specjalny top Essie. Lakier łatwo nakłada się na paznokcie - bez nierówności i pęcherzyków powietrza – a wysycha w kilka minut.

Usuwanie lakieru: zmywa się łatwo za pomocą zmywacza do paznokci.