suknie slubne inowroclaw

Pierwszym, który sprawia, że ??jego wygląd jest kapitan Okita SÅji … i tuż nietoperza w jednym odcinku, wygląda jak kobieta (i jest wyrażona przez kobiety w japońskiej dub!). Uważam, że jak wspomniano wcześniej, ze względu na SÅJi ‚podwójna osobowość „- demon wojownikiem w walce i człowiek poczciwy poza bitwy – a także z powodu młodego wieku, jest on często przedstawiany jako zniewieściały. Ale mam przeczucie, że faktycznie nie był tak zniewieściały, jak przedstawiają go w Peacemaker Kurogane. W serii, wydaje się, że ma na tyle blisko, relacje z Kondo Isami, jako SÅji wychodzi z jego bardzo dobre osobowości Shinsengumi wojownika jego Happy-Go-Lucky, czyli osobowości. Wierzę interpretację Chrono dotyczącą SÅji będzie trochę przesadzony, ale również może być krytyką od rzeczywistego dowódcy Shinsengumi.

Następna w kolejce jest Kondo Isami, lider słynnego życie samuraja policji. On jest przedstawiany jako starszy mężczyzna, jak i nieco nonszalancki osoby. Gdy Tetsunosuke zjawia się w siedzibie Shinsengumi i prosi, aby stać się członkiem, Kondo daje mu uprawnienia do egzaminu bez dwóch sekund myślenia. To może być krytykę na temat Kondo był prawdopodobnie zbyt pobłażliwe z Shinsengumi?

A potem to prowadzi nas do następnego wprowadzonego znaku Shinsengumi, Hijikata ToshizÅ, Ta postać jest daleko od patrzenia zniewieściały, a nawet wygląda jak miłą osobą. On jest pierwszym krótko wprowadzone w jednym odcinku, ale pozostawia wrażenie, niemniej – wysoki, średni wyglądających i surowe, on emanuje ‚demonicznego wojownika. Ale czy to naprawdę było jak Hijikata? Z faktu, że jest to możliwe twórcą regulaminu Shinsengumi, to nie może być dalekie od prawdy. Jedyną osobą, którą wydaje s ię komfortowo, jednak Kondo Isami, ilustrując silną więź między dwoma znakami.

Artykuł napisany przez: