suknie slubne koronkowe

suknie slubne koronkowe

Producenci pracują obecnie z FDA, aby te implanty dodane do wykazu zatwierdzonych żeli.

Istnieją znaczne ulepszenia w obecnych implantów żelowych. W latach 1970-tych i 1980-tych silikonowych implantów miał bardziej płynnej konsystencji, a poza muszle były cieńsze i bardziej skłonni do wycieku. Dziś implanty mają zewnętrznych osłon, które składają się z kilku warstw i są wykonane z wewnętrznym „spójny” żelu – taki, który jest bardziej stabilny i silniejszy.Okna PCV i drewniane Gdynia Wraz z rozwojem nowszych żele są też bardziej implant „Profil” wybory dla pacjentów, pomagając im wygląd chcą. Wybór różnych kształtach i rozmiarach, są dostępne zarówno w soli fizjologicznej i silikonowych implantów.

Mimo, że implanty silikonowe raz kolejny mają FDA, implanty solne są nadal dobrym wyborem dla wielu kobiet. Solanka jest dostępna dla powiększania piersi dla kobiet w wieku od 18 lat, w przeciwieństwie do silikonu, gdzie minimalny wiek to 22 lat. Implanty soli fizjologicznej, jak ich odpowiedniki żelowe mają muszli silikonowe, ale w środku jest napełniany słoną wodą, a nie żel.

Więc jakie są zalety i wady każdego z nich? Jedną z zalet jest to, że implanty silikonowe czują bardziej naturalne w dotyku i nie wydaje się być mniej „falujące” na krawędziach implantu. Dla kobiet, które są cienkie lub mają małe piersi lub rozciągniętej skóry, jest to wyraźną przewagę. Wadą silikonem, jednak jest to, że implanty są wstępnie napełnione i nieco już nacięcie jest potrzebne w operacji.

Zaletą implantów solankowych, że mogą one być wypełnione po włożeniu, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla tych , którzy wolą transaxillary lub transumbilical powiększania piersi. (W pierwszym nacięcie jest wykonane w dole pachowym, w drugim, nacięcie jest wykonane w pępka Tunele do piersi zarówno eliminuje możliwość jakiegokolwiek blizn piersi.).Ponadto, jeśli implant solanka powinna wyciekać staje się oczywiste, gdy korpus szybko absorbuje soli. Implanty roztwór soli tańsze niż ich odpowiedniki silikonowych, co jest często czynnikiem.

Dokonując wyboru silikonu lub słonych implantów mieć pewność, że zwykle porównywalne i doskonałe wyniki można uzyskać z dowolnego typu implantu. Jeśli masz więcej niż 22 lat, decyzja zależy wyłącznie od Ciebie. W opinii większości chirurgów plastycznych, czy wybór jest dobry. Sposobem na ustalenie własnego najlepszym wyborem jest spotkać się z pokładzie certyfikat chirurga plastycznego, aby omówić zalety i wady każdego z nich.

Uwaga: Szczególne zagrożenia i przydatność operacji powiększenia piersi dla danej osoby może być określona tylko w czasie konsultacji z chirurgiem. Wszystkie zabiegi mają pewien stopień ryzyka. Podane tu informacje nie jest substytutem dla konsultacji.

Artykuł napisany przez: